BELTINEFEST 2017Čtvrtek, 20.4.2017, 18:30, Praha - Fatal

Pátek, 21.4.2017, 18:30, Ostrava - Barrák

Sobota 22.4.2017, 18:30, Brno - Melodka

Přijďte opět do Prahy, Brna a Ostravy na jarní koncert Cruadalach s účastí zahraničních folkmetalových kapel! Tentokrát s námi svátek ohňů oslaví švýcarská , rumunští An Theos a němečtí All Will Know. Můžete se těšit i na lokální hosty - pražské Odraedir, ostravské Pilgrim a brněnské Wolfarian!


PŘEČTĚTE SI VÍCE O JEDNOTLIVÝCH INTERPRETECH:
CRUADALACH (Cze)


Osmičlenný klan je koncertně aktivní od září 2009. Charakteristický zvuk kapele udává smyčcová sekce (dvoje housle) a dechové folklórní či středověké nástroje (šalmaje, zobcové flétny). Hraje folkmetal s příměsí hardcore. Střednětempé až skočné písně jsou spolu s excentrickým frontmanem a živelnou show zárukou protančeného setu, na jehož konci padnete únavou. Na Beltinefestu se klan poprvé představí s novým line-upem.

bandzone.cz
fb

ABINCHOVA (Ch)


Folkmetal hraný od srdce je hlavní prioritou sedmi muzikantů z kapely Abinchova. Melodiké folkové tóny kombinované s trashovými a deathmetalovými rify tvoří charakteristický zvuk této metalové kapely. V písních jsou vyprávěny staré báje a legendy, které Vám přednese brutální zpěv doplněný klasickým ženským vokálem.

fb

AN THEOS (Ro)


Rumunští An Theos vám přijedou vyprávět příběhy o pradávných obyvatelích Karpat, opředené stylovou epic-folkmetalovou přízí. Svůj první singl se dvěma bonusovými písněmi kapela vydala teprve v roce 2013 a na jejich debutové album si musíte počkat do jara příštího roku. An Theos aktivně koncertují v Rumunsku a Maďarsku a nevyhla se jim ani pódia velkých rumunských festivalů, kde sklízeli ovace davů! Must see!

fb

ALL WILL KNOW (De)


Virtuózní melodický death metal se silnými zpěvovými melodiemi, prodchnutý starou školou i elektronikou, personálně propojený s celtic metalovou SUIDAKROU, s původem v německém Darmstadtu.

fb